depilacjaNowością w zabiegach depilacji jest opracowana nowa formuła depilatora Silk-epil 7 Wet&Dry od marki Braun.

Koszt tego nowoczesnego depilatora to ok. 470 zł. A co potrafi? – usuwa włoski o długości pół milimetra, a jego efekty utrzymują się nawet do 4 tygodni. Ponadto depilacje można przeprowadzać pod prysznicem lub w wannie, ponieważ urządzenie jest wodoodporne i w pełni bezpieczne. A depilacja w strumieniach wody jest mniej bolesne. Jeśli jednak nie znosisz bólu to możesz zupełnie bezboleśnie usunąć nawet najkrótsze włoski maszynką Fleki Lady. Oprócz tego że zabieg jest bezbolesny to cena jest równie atrakcyjna bo za paczkę czyli 3 szt. Zapłacisz ok. 12 zł. Maszynka zawiera trzy niezależne ostrza, które gwarantują precyzyjne golenie już za pierwszym pociągnięciem. Dodatkowo jest wzbogacona o pasek z dodatkiem witaminy E, który pielęgnuje naszą skórę od razu podczas zabiegu. 

Bezsenność

bezsennoscSen to czynność niezbędna by twój organizm był zdrowy i mógł prawidłowo funkcjonować. Bezsenność można uznać za chorobę epidemiologiczną XXI wieku. Nawet około 40 proc. Polaków ma problemy ze snem. Nagminne nie przesypianie siedmiu, ośmiu godzin w ciągu nocy oznacza fatalne skutki dla zdrowia. Przede wszystkim obniża odporność organizmu, obniża koncentrację, logiczne myślenie, zaburza wydzielanie insuliny.

Więcej…

Zadbaj o swoje zęby

kobietaWiększość Polaków mycia zębów nie kojarzy z posiłkiem tylko z porą dnia, ponieważ zęby myjemy z reguły rano i wieczorem. Takie badanie zostały przeprowadzone przez Interaktywny Instytut Badań Rynkowych z okazji Światowego Dnia Higieny jamy ustnej salon fryzjerski katowice. Badania pokazują, że co drugi Polak myje zęby nie po śniadaniu, ale tuż po przebudzeniu się w trakcie porannej toalety.

Więcej…