0091Każda kobieta chciałby mieć piękne, długie, gęste czarne rzęsy. Niestety nie każdą z kobiet obdarzyła natura w naturalnie piękne rzęsy, jednak z pomocą przychodzi nam koncern kosmetyczny a dokładniej dobry tusz i odżywka. W każdym wieku rzęsy wymagają odpowiedniej pielęgnacji i wzmocnienia.

Tylko wtedy na miejsce tych, które wypadają, wyrastają nowe. Aby im pomóc i utrzymać je w dobrej kondycji, należy stosować odżywki, które je wzmocnią i pobudzą ich wzrost. Sięgając po odżywki patrz by miały w swym składzie kreatynę, prowitaminy B5, wyciągi roślinne i ceramidy. Panie, które posiadają naprawdę słabe rzęsy mogą przeprowadzić dodatkowo kurację olejkiem rycynowym. Uwaga sekretem zdrowych i mocnych rzęs jest odpowiedni demakijaż oczu. Pamiętaj by używać kosmetyków dobrej, jakości, takich, które nie wymagają pocierania takimi kosmetykami są np. płyny micelarne. A także by zabieg demakijażu wykonywać delikatnie, ponieważ silne pocieranie osłabia cebulki rzęs, co powoduje ich szybsze wypadanie. Rzęsy żeby odrosnąć potrzebują około czterech miesięcy. Wybierając tusz do rzęs sprawdź by zawierał substancję odżywcze, co pozwoli Ci na codzienne upiększenie i wzmocnienie rzęs już przy samym makijażu.  

Bezsenność

bezsennoscSen to czynność niezbędna by twój organizm był zdrowy i mógł prawidłowo funkcjonować. Bezsenność można uznać za chorobę epidemiologiczną XXI wieku. Nawet około 40 proc. Polaków ma problemy ze snem. Nagminne nie przesypianie siedmiu, ośmiu godzin w ciągu nocy oznacza fatalne skutki dla zdrowia. Przede wszystkim obniża odporność organizmu, obniża koncentrację, logiczne myślenie, zaburza wydzielanie insuliny.

Więcej…

Zadbaj o swoje zęby

kobietaWiększość Polaków mycia zębów nie kojarzy z posiłkiem tylko z porą dnia, ponieważ zęby myjemy z reguły rano i wieczorem. Takie badanie zostały przeprowadzone przez Interaktywny Instytut Badań Rynkowych z okazji Światowego Dnia Higieny jamy ustnej . Badania pokazują, że co drugi Polak myje zęby nie po śniadaniu, ale tuż po przebudzeniu się w trakcie porannej toalety.

Więcej…